Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-10-20 18:16:10

Djemboy

Nowy uÂżytkownik

4248102
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Warto posłuchać...

Polecam rzucać tutaj artystów, kawałki, które naprawdę warto przesłuchać... za dużo by było pisać wszystkich, dlatego napiszę tylko tych najważniejszych...
Katie Melua
Jose Gonzales (może kojarzycie kawałek Heartbeats z reklamy telewizorów SONY Bravia)
Djivan Gasparian (wspaniała muzyka, człowiek gra na duduku-armeński flet, przepiękne)
soundtrack Blood Diamond czy Gladiator (tylko te dwa podam, choć jak ktoś lubi niech da cynk, to podrzuce Mu parę wyśmienitych kąsków)
Lisa Gerard...
jak zauważyliście podałem tlyko nietypowych wykonawców, bo takich ludzi jak Stiong czy Peter Gabriel myślę że nie trzeba polecać. wiadomo że są znakomici...
No i na koniec Trio Leszek Możdżer-Lars Danielsson-Zohar Fresco- płyta The Time... najlepsza płyta jaką kiedykolwiek słyszałem... rewelacyjna dźwiękowe, wspaniałe kompozycje... prawdziwy artyści... Możdżer0genialny pianista, piękne dźwięki, Lars-też kolo co na kontrabasie wyczynia... tak dobiera dźwięki że głowa boli... no i Zohar Fresco-jak się już pewnie zorientowaliście mam świra na punkcie bębnów etnicznych... mój idol w grze na darbuce... jest niesamowity... najlepszy gracz na darbuce na świecie, wg mnie... płytę gorąco polecam!!!
czekam na Wasze propozycje czego powinienem posłuchać... =)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klan-cs-menele.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl www.makoma.pun.pl www.humans.pun.pl